Bursa / Türkiye
+90 224 482 24 37

Yeteneklerimiz

Sürekli Yükselen Kalite ile Dünya Pazarına Hizmet

HTS Metal , kuruluşundan bu yana güncel gelişmeleri takip ederek müşteri odaklı çözümleri ile sektöründe başlıca tercih edilen tedarikçi konumuna ulaşmıştır.

SAC ŞEKİLLENDİRME

45 -630 ton aralığında eksantrik ve hidrolik preslerde, hatasızlaştırma metodları uygulanmakta olup, üretimimiz ERP programı ile takip edilmektedir. ERP programımız ile üretimde kullanılan hammadde ve yardımcı malzemeleri, üretimin başlangıç ve bitiş anına kadar takip edip, barkodlu etiketler ile izlenebilirlik sağlanmaktadır.

KAYNAK & MONTAJ

Geniş pres parkımızın yanında, kaynak ve montaj hatlarımız, kompleks tasarımlara sahip referanslarımızın üretim süreçlerine cevap verecek şekilde oluşturulmuştur.

IG-MAG Kaynak
3 istasyonlu 2 Adet kaynak robotu ve manuel istasyonlarımızda; sac, profil,boru,mil vb. ürünlerde MIG-MAG kaynaklı birleştirme yöntemi uygulanmaktadır.

Punta Kaynak
125 kw – 180 kw punta tezgahlarımız ile somun,cıvata ve spot punta işlemleri gerçekleştirilmektedir. Punta tezgahlarımızda hatasızlaştırma metotları uygulanmaktadır. Akım kontrolü, adet sayaç sensörü, poka-yoke kafesi, parçaya özgü kumbaralar, lineer cetvel ve basınç valfi uygulamalarımız punta tezgahlarımızda mevcuttur..

TIG Kaynak
Alüminyum ve paslanmaz sacların TIG Kaynak ile birleştirme yöntemi uygulanmaktadır.

OKSİ-ASETILEN Kaynak
Boru,braket,profil vb.ürünlerin oksi-asetilen kaynağı ile birleştirme üretimi yapılabilmektedir.

KALIP TASARIMI & MÜHENDİSLİK

Kalıp bakım/imalat alanında güncel teknolojiye sahip makineleri ve alanında uzman ekibi ile, müşterileri talepleri doğrultusunda faaliyetini sürdürmektedir.

Proje bölümümüz, müşteri talepleri ve IATF 16949 şartlarına uygun olarak, ilgili proje faaliyetlerini ve numune üretimlerini gerçekleştirmektedir.
Firmamızda üretilecek olan ürünler için gerekli üretim ekipmanların (kalıp,aparat,fikstür) tasarım,işleme ve montaj işlemleri yapılabilmektedir.

CNC KESİM & BÜKÜM

CNC Lazer kesim tezgahımızda DKP-HRP-Alüminyum ve paslanmaz malzeme kesimleri yapılmaktadır.

Abkant Büküm
CNC ve NC olarak bulunan abkant büküm tezgahlarımızda, farklı kalınlıklarda, DKP-HRP-Alüminyum-paslanmaz saclar, istenen ölçülerde bükülebilmektedir.

CNC Boru Bükme
CNC boru bükme tezgahımızda farklı ebatlarda profil,boru,mil bükümü yapılabilmektedir.